Google+

Arkadaşlık Arıyorum Diyenlerin Mutlaka Bilmesi Gerekenler

Posted by in Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Yazılarımız | 1 comment

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Arkadaşlık ArıyorumBu makalemizde arkadaşlık arıyorum diyenler için çok önemli tavsiyelerimiz olacak. Günümüzde eğlenceli bir hayat geçirebilmek, dertlerimizi paylaşabilmek ve sıkıntımızı giderebilmek gibi pek çok ihtiyaç duyulan konularda kendimize sıcak bir arkadaş ararız. Ancak günümüz dünyasında güvenilir ve iyi bir arkadaş bulmak gerçekten zor. Gelecekte arkadaşlıkların azalacağı ve yeni arkadaşlıkların sık olmayacağı bir dünyanın bizi beklediğini söylemek mümkün. Günlük yaşantımız ve iş ve aile hayatımız bizi gerçekten yorar ve strese sokar. Bu yorgunluğu ve stresi atmak için dertlerimizi paylaşabileceğimiz bir arkadaşa ihtiyacımız vardır. Özelimizi paylaşabileceğimiz kadar güvendiğimiz arkadaşlarımız yok denecek kadar azdır. Günlük tanıştığınız yeni kişi sayısını ve bu kişilerin özelliklerini hesaba katacak olursak.. yeni bir güvenilir, sıkı arkadaşlık kurmak gerçekten olası görünmüyor. Ancak internetin ve online yaşantının hayatımıza bu denli katkı sağladığı bir dönemde hayatımıza her konuda yeni seçenekler girmektedir. Arkadaşlık arıyorum sözcüğünün ön planda olduğu bu zamanlarda arkadaş edinme ihtiyacınız için kurulmuş ve birçok kullanıcıya sahip siteler piyasaya çıktı. Bahsettiğimiz siteler basit ve aşağılayıcı çöpçatan siteleri gibi değildir. Uzun süreli arkadaşlık vaad ederler ve saygılı kullanıcıları bünyelerinde barındırırlar. İnternette arkadaşlık arıyorum dediğiniz zaman karşınıza çıkan platformların arasından en saygılı ve güvenilir olanını bulabilmek için kullanıcı yorumlarını karşılaştırmanız gerekmektedir. Tabi ki sizin arkadaşlık kurup konuşacağınız, yakınlaşacağınız kişinin davranışlarından tamamiyle site sorumlu tutulamaz. Ancak belli koşullar altında hizmet veren siteler sizin doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olur ve profesyonel hizmetleri sayesinde saygınlığını arttırır.

Arkadaşlık Arıyorum Diyenler İçin Hangileri Güvenilir Arkadaşlık Siteleridir?

Arkadaşlık arıyorum sözü arama motorlarında en çok aratılan sözlerden biri oldu. Bunun için birçok kişi arkadaşlık sitesi kurdu. Ancak bu sitelerden sadece bazıları adına ün kazandırdı. Adı ün kazanmış olan bu sitelerin bu kadar popüler olmasının iki yolu var. Birinci yol gerçekten kaliteli bir arkadaşlık hizmeti sunması ve kişiler arasındaki bağlantıyı en uygun şekilde sağlamasıdır. İkinci yol ise reklam yapmasıdır. Reklam yoluyla popüler olmuş siteler çok da kaliteli değillerdir. Bunun için sizin yapmanız gereken arkadaşlık arıyorum bünyesi altında en verimli yorumları almış platformu kullanmak olacaktır. Çoğu arkadaşlık sitesinde eşleştirme formları bulunmaktadır. Sizin bütün kişisel bilgilerinizi sorar ve üyeliğinizi oluştururken bu bilgileri veri tabanına yükler. Üye olan her kişinin bilgilerini bu veri tabanında saklar ve bir algoritma ile en uyumlu insanları birbirine önerir. Bu sayede sizin kişisel özelliklerinizi karşılayan ve sizin özelliklerinize en uyumlu olan kişileri sistem sizin karşınıza çıkartacaktır. Arkadaşlık arıyorum derdi de bu sayede bitecektir.

Arkadaşlık Arıyorum Demekten Vazgeçmeyin

Bu tür platformlar sayesinde tanıştığınız ve uzun süre konuştuğunuz arkadaşlarınızla gerçek hayatta buluşmaya çekinebilirsiniz. Ancak bu sitelere üye olurken aklınızda var olan amacı yerine getirmenin tek yolu budur. Yani tanıştığınız kişiyle dışarıda görüşmelisiniz. Ancak bu görüşmeden önce her şeyi tamamlamış ve son aşamaya gelmiş olmalısınız. Eğer kendinize uygun gördüğünüz kişi ile uzun süre mesajlaşmış ve buluşma kararı almışsanız buluşmadan önce internetten kameralı görüşmenizi tavsiye ederim. Hayal kırıklığı yaşamamak ve birbirinizi iyi tanıyabilmek için birbirinizi görmeniz ve sesinizi duymanız çok önemlidir. Bu noktadan sonra buluşarak arkadaşlığınızı son noktaya getirebilirsiniz. Arkadaşlık arıyorum sözcüğü herkesin içindeki güvensizlikten kaynaklanan bir çöküntü içerisindedir. Çünkü arkadaşlık arıyorum lafını söyleyen kişilerle dalga geçen bir kitle vardır. Ancak hayatınızı kolaylaştırmak ve sıkıntılarınızı bir nebze de olsa giderebilecek bir şey varsa o da arkadaşlıktır. Kendinize güvenmeli ve arkadaşlık arıyorum lafını siper edinmelisiniz. Yeni insanlar tanımak yeni hayatlarda yer almak demektir. Kendinizi yeniliklere hazır hissetmelisiniz.

Arkadaşlık Arıyorum Makalesini Okuyanlar Bunları da Okudu:

Bayan Partner

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

1 Yorum

 1. kendime sohbet edebilecegim bayan arkadas ariyorum

Trackbacks/Pingbacks

 1. Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi ile Sevgili Bulma Yöntemleri - […] Arkadaşlık Arıyorum […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.