Google+

En Güzel ve Etkileyici Aşk Mesajları

Posted by in Aşk Mesajları, Yazılarımız | 0 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Aşk Mesajları ve Zamanlamanın Önemi

Aşk Mesajlarıİyi bir ilişki için erkekler karşı tarafa aşk mesajları atarken bir ilişkide sahip olacağı romantizmi nasıl kuracağına, hoşlandığı kızla nasıl konuşacağına, hoşlandığı kıza nasıl çıkma teklifi edeceğine, kişiliğini nasıl yönlendireceğine doğru karar vermelidir. Yani bir kıza atacağınız mesajlar, bir ilişkinin öncesi, kendisi ve sonrası olmak üzere tüm evrelerinde erkeğin ihtiyacı olan mesajlardır. Hoşlandığınız bayana açılmadan önce aranızdaki ilişkiyi sıcak tutmalısınız. Dış görünüşünüze önem vermeli ve kendinizi asla arkada plana atmamasını sağlamalısınız. Bir erkeği dışarıdan bakıldığında karşısındaki kişiye anlatan şey karizmasıdır. Karizmada da kişiye göre değişik bölümlere önem verilir ancak genelde en önemli şey.. saçlardır. Bir erkeğin saçları ne olursa olsun düzenli bir şekilde olmalıdır. Kıvırcık, yana taranmış, yukarı dikilmiş ya da dağıtılmış bir saç stili seçmelisiniz. Ve düzenli olarak bu stili kullanmalısınız. Pantolon, ceket, saç, ayakkabı gibi kişiliği öne süren belirgin fiziksel özelliklere özen gösterilmeli. Aşk mesajları ise daha sonraki aşamada partnere yakınlaşmak için dozunda kullanılması gereken bir silahtır. Önce yeri geldiğinde ortaya sözler atılmalı. Şaka ile karışık bir ciddiyetle söylenmeli. Eğer karşı taraf yeşil ışık yakarsa, sözler biraz daha kişiye yönelik söylenmeye başlanmalıdır. Samimiyet arttıkça karşı tarafa atılacak aşk mesajlarının ağırlığı ve tonu da o kadar artacaktır. Eğer karşı taraf belli bir süre yakınlık göstermişse tam ideal zamanı bekletip çıkma teklifi etmelisiniz. Ne geç ne erken olmalı. Tam zamanında yapılan çıkma tekliflerinin çoğunluğu olumlu sonuç almıştır. Zamanlamada hata yapmadıysanız ve olumlu cevabı alıp zor kısmı atlattıysanız, şimdi sıra sevgilinize yollayacağınız aşk mesajları kısmında.

Aşk Mesajları Karizmatik Olmalı ve Kişiliğinizi Yansıtmalı

Aşk MesajlarıYeni başlayan bir ilişkide öncelikle kendinize uygun mesajlar seçmelisiniz. Komik bir kişiliğiniz varsa şaka ile karışık, ciddi bir kişiliğiniz varsa ciddi ya da tatlı bir kişiliğiniz varsa cana yakın aşk mesajları tercih etmelisiniz. Çünkü atacağınız mesajlar sizin benliğinizi yansıtmalı ve karşı tarafa inandırıcı gelmelidir. Canım cicim aylarında seçilen renkli aşk mesajları, ilişkinin ciddileştiği sıralarda kullanılmamalıdır. Ciddi bir ilişkide baymayacak kadar net sözler kullanılır. Kızlar mesajlarınızdaki aşk sözlerini sevdiği gibi nefret de edebilir. Yani bir kıza aşk içeren bir mesaj atamadan önce kızın da hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri bilmeniz gerekir. Hoşlandığı tarzda bir söz nasıl aranızı yapıyorsa, hoşlanmadığı bir söz de aranızı açabilir. Erkek olarak göreviniz, kendinizin ve karşı tarafın kişiliğini yansıtan, aynı zamanda iki tarafın da hoşlandığı sözleri seçip gerekli ve uygun zamanlarda mesajlaşırken kullanmaktır. Tepkiye göre de karar verilmeli. Attığını aşk mesajından sonra karşı taraftaki yakınlık artışı/azalışına bakılarak o mesajın doğru olup olmadığına karar verebilir, tekrar kullanıp kullanmamayı seçebilirsiniz.

İlişkinizin yıprandığı ya da durgunlaştığı dönemde aşk mesajlarının kullanımı çok önemlidir. Durgun bir ilişkide yoğun ve abartılı aşk içeren mesajları kullanırsanız çok bayıcı ve can sıkıcı olabilirsiniz. Bunu önlemek ve ilişkiyi yeniden alevlendirmek istiyorsanız ufak ufak, sıkıcı olmayan, netlik ifade etmeyen aşk mesajlarını sevgilinize yollamalısınız. Bu sözler dozajını kaybetmedikçe şımarık bir halden ayrılır ve tatlı bir hal alır. Bu da partnerinizi güldürerek size tekrardan yöneltecektir. Ancak burada da kişi karizmasını bozmamalıdır. Eğer sevgilinize esprili aşk mesajları atmak için ciddi kişiliğinizi bozarsanız karizmanız yerlere iner. Ya da esprili kişiliğinizi bozarak ciddi mesajlar atarsanız inandırıcılığınızı kaybedersiniz ve karizmanız çizilir. Kendinizi alçaltmadan sevgilinizi yüceltmek için en uygun yolu bulması gereken kişi sizsiniz. Eğer ilişkiniz bu denemeyle beraber daha da olumsuz hal almaya başlamış, sevgiliniz artık komik şeyleri komik, ciddi şeyleri ciddi bulmamaya başlamışsa sizden soğumuş demektir. Bu durumdaki bir ilişkiyi kurtarmak çok zordur. Ya sevgilinizi karşınıza alıp ciddi ciddi konuşacaksınız ya da kişiliğinizi değiştirip yeni bir karizmatik tarz yaratarak sevgilinizi yeniden kazanacaksınız. Yenilik nadir durumlarda ilişkiyi bozsa da, genelde ilişkiye renk ve can verir. Kişiliğinizi karizmanızla birleştirip kendinize en güzel aşk mesajlarını bulmalısınız.


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.