Google+

Bayan Arayan Erkeklere Altın Değerinde Tavsiyeler

Posted by in Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Yazılarımız | 0 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

bayan arayan erkeklerBu makalemizde bayan arayan erkeklerin akıllarındaki sorular ve karşılaştıkları en büyük problemleri aktarmaya çalışacağız. Gün geçmiyorki yeni bir arkadaşınızdan, “İnternetten yeni bir kız arkadaş buldum.” sözünü duymayalım. Her geçen gün artan bir furya haline gelen sosyal arkadaşlık sitelerinden hangileri güvenilirdir? Bir profilin gerçek mi sahte mi olduğunu nereden anlayabilirsiniz? Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar arkadaşlık sitesi midir? Bayan arayan erkeklerin en büyük sorunları nedir? Bir arkadaşlık sitesinde birden fazla profil açmak mantıklı mıdır? Akıllarda bu şekilde onlarca soru vardır. Bu sorulara kısaca cevap verecek olursak:

1)    Bayan arayan erkekler genelde bir çok profil oluşturuyor. Fakat birden fazla profile sahip olmak istiyorsanız, sizde sahte profil oluşturmuş oluyorsunuz. Sahte profil oluşturarak hem kendinizi hem de karşınızdaki insanı kandırırsınız. Bu şekilde karşınızdaki kişiyi de sahteciliğe yönlendirirsiniz.

2)    Facebook, twitter gibi sosyal ağlar bir arkadaşlık sitesi değil, sosyal paylaşım platformlarıdır. Arkadaşlık sitesi özellikleri taşısa da, arkadaşlık sitesi gibi kullanmak istediğinizde engellenirsiniz.

3)    Bir profilin sahte mi gerçek mi olduğunu anlamanız.. bir kaç mesaj sonra ortaya çıkacaktır. Önce sizlerle ilgileniyor gibi yazıp cevap gelmiyorsa sahte bir profildir.

4)    Arkadaşlık sitelerinden güvenli olanları şu sitelerdir demek biraz yanlış olacaktır. Fakat biz arkadaşlık sitelerinde ulusal olanın daha güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Bu kadar çok önemli maddeyi tek tek kontrol etmek uzun zaman alır. Fakat bayan arayan erkekler bu detaylara dikkat ederek siber ortamda kaliteli ve düzeyli ilişkiler kurabilir.

Bayan Arayan Erkekler Nelere Dikkat Etmeli?

İlk dikkat edilmesi gereken olay arkadaşlık sitelerinin siz kullanıcılara ne gibi kolaylıklar sunduğu ve sitenin dünya çapındaki kalitesidir. Bir sitenin kalitesini öğrenmenin birçok yolu vardır.  Bayan arayan erkeklerin dikkat etmesi geren en önemli unsur, sosyal ağları arkadaşlık siteleri ile karıştırmamaktır. Facebook, twitter gibi siteler üzerinden arkadaşlıklar kurmak neredeyse imkansızdır. Çünkü ana karakteristik özelliklerinden sapmış ve bir ticarethaneye dönüşmüştür. Bu özellikleri ise sahte profil sayısını milyonların üzerine taşımıştır. Fakat arkadaşlık sitelerinin amacı tektir. Kullanıcılarının seviyeli bir arkadaşlık kurmasını amaçlamaktadır. Amaçları doğrultusunda ilerlemeleri sayesinde arkadaşlık siteleri bayan arayan erkekler için bulunmaz nimettir. Bir arkadaşlık sitesine üye olduğunuzda, sitede bulunan profilleri inceleyiniz. Sahte profiller kendini gösterecektir. Özellikle profil resimleri, profil detayları kullanıcının sahte mi gerçek mi olduğunu belirtir. Birde sitelerin sizler için sunduğu ücretsiz özellikler çok önemlidir. Örneğin, seviyeli arkadaşlıklar kurmak için size ücretsiz mesaj hakkı ve ücretsiz hediyeler sunuyorsa o arkadaşlık sitesinin amacı kullanıcıların arkadaş edinmesini sağlamaktır. Ve güvenilir bir arkadaşlık sitesidir.

Bayan Arayan Erkekler Hangi Sitelere Güvenmeli?

Hangi siteden çok kendilerini ne kadar kanıtlamış siteler olduğu daha önemlidir. Arama motorlarında siteyi arattığınızda üst sıralarda yer alıyor ve siteye üye olduğunuzda kayıtlı kullanıcı sayısı fazla olan arkadaşlık sitelere güvenebilirsiniz. Yoğun tempolu çalışma hayatından yorgun düşmüş, sosyal aktiviteler neredeyse bitmiş durumdaysa, arkadaşlık siteleri sosyal yaşamınıza birazda olsun heyecan katacaktır. Ve sadece bayan arkadaş değil gerçek dostluklarda kurabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri sosyal ağlardan daha çok kazandıran sistemler olduğu için her geçen gün yüzlerce yeni site açılıyor. Oysa ki bu açılan sitelerin bir çoğu tutmayan siteler olduğu için sahte profiller oluşturulmaktadır. Bunun için size önereceğimiz siteleri değerlendirebilirsiniz. Size yaptığımız önerileri tamamen deneyimlerimize dayanarak, güvenliğini test ederek ve profillerin doğruluğunu inceleyerek yapıyoruz. Seviyeli ilişkiler kurmak isteyip bayan arayan erkekler veya güzel dostluklar kurmak isteyip dost arayan her bir kullanıcı için ideal seviyeli arkadaşlık sitelerine ücretsiz üye olup eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bayan Arayan Erkekler Bayanlarla Nasıl Konuşmalı?

Bayanlar genel itibari ile karizmatik erkeklerden hoşlanır. Bu mantıktan yola çıkarak bayan arayan erkekler için bir bayanla konuşmanın en ideal yolu, seviyenizi bilmek, ciddi konuşmalar yapmak ve mantıklı olmaktan geçiyor. Her konuda konuşabilirsiniz. Fakat sürekli bir şeyler konuşmak isteyerek ciddiyetsiz bir hava oluşturmamalısınız. Profilinizi de net ve doğru bilgilerle doldurmanız avantajınıza olacaktır. Bunun yanı sıra bir arkadaşlık sitesinde en önemli olay profil resmidir. Profil resminizi abartı photoshop ile rötüşlenmiş fotoğraflar yerine doğal halinizi yansıtan fotoğraflar kullanmanız avantajınıza olacaktır. Sonuç olarak bayan arayan erkeklerin bu tüyoları aklından çıkarmaması gerekiyor.

Bayan Arayan Erkekler Makalesini OkuyanlarBunları da Okudu:

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bayan Arıyorum | Seviyeli Bir İlişki İçin Bayan Arkadaş Arıyorum Diyenler - […] Bayan Arayan Erkeklere Altın Değerinde Tavsiyeler […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.