Google+

Bayan Arkadaş Arama Konusunda İnterneti Nasıl Kullanmalıyız?

Posted by in Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Yazılarımız | 4 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Bayan Arkadaş AramaArkadaş arama kapsamında Amerika’da bulunan köklü bir araştırma şirketinin yaptığı ankete göre son 8 yılda internet kullanan erkeklerin yarıdan fazlası kendi karakterine uygun bir bayan arkadaş bulmak için online arkadaşlık platformlarını kullanıyor. Bu oran eskiye nazaran çok fazla artış göstermiş durumda. İnternet, bütün çekincelerden uzak bir biçimde insanların birbirini daha yakından tanımasına olanak sağlayan yegane araç durumuna gelmiştir. Bayan arkadaş arama konusunda “interneti en etkin nasıl kullanabilirim” diyenler bu yazımız tam da sizin için.

İşiniz Var Ancak Bayan Arkadaş Aramaya Vaktiniz Yok mu?

Sürekli olarak yoğunlaşan iş temposu ve hayatın içinde, daha da sosyal bir ortam edinmek için sürekli çabalıyoruz. Gündelik yaşamın hengamesi, kariyer planlarımız derken maalesef duygularımızı hep geri plana atıyoruz.

Daha fazla bu şekilde devam etmek istemiyor ve bu duruma artık bir son vermek istiyorsanız yazımızın devamında.. sizlere kaliteli bir online bir arkadaş arama sitesi önereceğiz. Genellikle herkesin kendine göre belli kriterleri, karşıdaki kişide aradığı bazı özellikler vardır. İlişkilerde her şey çoğunlukla dış görünüşle başlar ancak zamanla bu beğenmenin etkisi geçer. İşte tam da bu noktada ilişkiyi sürekli kılmak için karşıdaki kişi ile paylaşabilecek ortak noktalarınız olması gerekir aksi takdirde bu birliktelik uzun ömürlü olmayabilir.

Çoğu arkadaşlık sitesini incelediğimizde şu olumsuzlukları gördük. Üyelerin karşısına çıkardıkları bayan profillerini önerirken sadece aranılan fiziksel özelliklere göre kıstaslar seçilmiş, bunun dışında karakteristik özelliklere hiç değinilmemiş, maalesef sonunda hayal kırıklığı yaşanması da kaçınılmaz olmuştur. Dolayısıyla bu konuda siz değerli okurlarımıza en iyi tavsiyemiz mutlaka bilimsel eşleştirme metodu kullanan arkadaş arama ağlarından yararlanmanızdır. Çünkü bu şekilde yapacağınız kişilik analizi ile hem kendinizi daha iyi tanıyabilir hem de karşı tarafa önceliklerinizi daha net aktarabilirsiniz. Dahası uzunca sürecek bir birliktelik yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu kişi profillerinin size tavsiye edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu bilimsel eşleştirme metodu sayesinde ortak noktanızın bulunmadığı size uygun olmayan profillerin karşınıza çıkmasını çok büyük bir oranda engellemiş olursunuz. Boş yere zaman kaybetmeden size en uygun kişileri inceleme fırsatına kavuşursunuz.

Bu bayan arkadaş arama maratonunda seçtiğiniz kişilerle irtibata geçmeden onlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl bir tanışma süreci yaşayacağınız konusunda fikir yürütebilirsiniz.  Bu şekilde çok eğlenceli ve samimi bir ilk buluşmanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Reddedilme Korkusu Olmadan Bayan Arkadaş Arama

İdeal bir bayan arkadaş arama konusunda en önemli etken kişilerin arkadaşlık kurmaya açık olmalarıdır. Bu durum internette daha bariz ve risksiz olması sebebiyle daha çok tercih edilebilir bir konuma gelmiştir, her geçen sene bu oranın artması da bunu destekler niteliktedir. Gerçek hayatta olduğu gibi bir reddedilme durumu yaşanmayacağı için emin olun bayan arkadaş arama daha da keyifli bir hal almaya başlayacaktır. Sonunda illa ki istediğiniz gibi bir kişiyle tanışacaksınız bu konuda size birkaç altın tavsiye daha.

 •  Mesajlarınızda, halinizde veya tavrınızda samimi ve dürüst olun başka bir kişi imajı çizmeyin
 •  Cümle kurarken dilbilgisi yanlışlıkları veya cümle kısaltmaları gibi hatalara düşmeyin, karşı taraf ergen olduğunuzu bile düşünebilir bizden söylemesi
 • Erkeklerin çoğunlukla yaptığı gibi klişe ve aşırı süslü cümlelerden kaçının aksi takdirde karşı taraf bunu herkese söylediğinizi varsayacak ve geri dönüş alma ihtimaliniz azalacaktır.

Koskoca bir yılı daha yalnız geçirmek istemediğinize eminiz, artık kabuğunuzdan çıkma zamanı sizce de gelmedi mi? Dostlarınızı, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızı arayın. İş yerinde düzenlenen yemeklere, davetlere, aktivitelere katılmaya başlayın. Bunlara ek olarak internet üzerinden kaliteli bir arkadaş arama ağına ücretsiz kaydınızı yaptırın, bilimsel eşleştirme testini çözün ve kız arkadaş bulma konusundaki tüm fırsatları değerlendirin.

Bayan Arkadaş Arama Makalesini Okuyanlar Bunları da Okudu:

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

4 Comments

 1. Selam aleyküm ismim volkan karsda oturuyorum 27 yasında yım universite okudum olgun seviyeli kibar saygıya ve temiz kalbe onem veren biriyim dini bütün kibar hanımla tanısmak kısmetse ileri düşünmek isdiyorum

 2. Selamın aleyküm ismim volkan Karslı yim 28 yaşındayım hiç bir kötü alışkanlığım yok 1.73 boy ve73kilom saygıya kibarliga çok önem veririm kalben inaci saygısı güveni olmasi benim için çok önemli aldatan aldatilr bu dünyada saygılı bir hanim tanışmak istiyorum 05426646899

 3. Merhaba bünyamin ben 171 boyun dayım 69 kiloyum bekarım istanbulda yalnız yaşıyorum genç bir bayanla tanışmak ve evlenmek isityorum 05443139173

 4. Slm ben diyarbakır da oturuyorum adım mert yaşım 21 ciddi kiz arkadaş arıyorum ciddi ilişki arıyorum kizlarin yaşı fark etmez buda benim telefon numaram 0536 714 53 06

Trackbacks/Pingbacks

 1. Duygusal Bir Birliktelik İçin Bayan Partner mi Arıyorsunuz? - […] Bayan Arkadaş Arama […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.