Google+

Bayan Arkadaş Arıyorum Diyenlere Altın Öneriler

Posted by in Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Yazılarımız | 2 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

“Bayan arkadaş arıyorum, nereden bulabilirim?” bu gerçekten ciddi bir durumdur hele ki seviyeli bir birliktelik yaşamak isteyen erkekler için. Okul, iş veya sosyal ortamınızdan birini bulamadığınızda veya bulduğunuz kişilerin karakter yapılarının size uygun olmadığını gördüğünüzde son bir çare olarak aile büyüklerinin de fikirlerini denediniz ancak yine de sonuç alamadınız mı? O halde internet üzerinden arkadaş arıyorum demenin vakti geldiğini düşünebilirsiniz ancak bu konuda gerçekten sonuç almak istiyorsanız aşağıdaki hususları mutlaka dikkate almalısınız aksi takdirde bayan arkadaş arıyorum derken hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Arkadaş Arıyorum Dediğiniz Bayanlarla Ortak Yönleriniz Var Mı?

Sosyal ortamınızda yalnızca etrafınızdaki insanlarla tanışabilirsiniz bu elbette olumsuz bir gelişme değildir fakat bu insanların arkadaş arıyorum gibisinden düşüncelerinin olup olmadığını bilemeyiz. Böyle durumlarda.. sonunda hayal kırıklığı yaşamanız da mümkün olabilir maalesef… Güvenilir olması şartıyla online arkadaşlık sayfalarında bu tip sorunlar yaşamasınız çünkü beğendiğiniz bir kişiyle irtibata geçmeden evvel onun hakkında zaten fikir sahibi olmuş olursunuz. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle de beraber, bazı kaliteli arkadaşlık siteleri bilimsel test yoluyla eşleştirme metodu kullanarak hangi bayan arkadaşın sizin karakterinizle uyumlu olup olmadığını belirleyebiliyor. Bu tarz siteler tanımak istediğiniz bayanın kişilik analizi, beklentileri, sosyal yaşamı gibi birçok ayrı boyutta detaylıca incelemenize imkan sağlıyor.

Tüm bunların yanında testi çözdükten sonra sizin sonuçlarınızla en uyumlu, birliktelik yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu bayan arkadaşları karşınıza çıkartıyor. Böylece arkadaş arıyorum konusunu yüzlerce profil dolaşmak zorunda kalmadan daha kısa sürede en uyumlu kişilerle halledebiliyorsunuz. Daha tanışmadan ortak yönünüz olduğunu öğrendiğiniz bu kişilerle tanışmak ve sohbet etmek çok daha kolay olacaktır çünkü onlarla aynı zevklere sahipsiniz ve aynı dili konuşuyorsunuz.

Kusursuz Bir İlişki Arayan Aslında Yalnızlığı Arayandır!

Bir ilişkinin başında her şey toz pembedir, aradan zaman geçmeye başladıkça işin büyüsü bozulmaya başlar, kusurlar biraz daha fazla göze batar. Arkadaş arıyorum derken bir sürü kişiyi fiziksel özelliklerini beğenmediğiniz için geri çeviriyorsanız bunu tekrar düşünmenizi öneririz. Her insanın içinde farklı bir kişilik vardır esas olan onu görebilmek ve bu insanı sevebilir miyim diye kendinize sormak gerekir. Bir birlikteliği sürdürebilmek için kendi değerlerinizi belirleyin, sonrasında diğer küçük problemleriniz önemsiz kalacaktır.

Eski İlişkilerinizden Neler Öğrendiniz?

En büyük hatanız, en iyi öğretmeninizdir çünkü gelecekteki güzel günler geçmişte yaşanılan tecrübelerden doğar. Tüm kötü yaşanmışlıklar bizi bu hataları tekrar etmekten korur. Bu olumsuzluklardan asla pişman olmayın çünkü o günlerde yaşadıklarınız bugünkü karakterinizin temel taşıdır. Eski tecrübelerden yola çıkarak geçmişteki hataları yapmayarak ideal arkadaşı bulmanız çok daha kolay olacaktır. Arkadaş arıyorum derken kusursuzu aramaya çalışarak haftalar, aylar belki de yıllar geçti. Bu olumsuz tecrübelerinizi faydalı hale getirerek çabalarınızın boşa gitmesine izin vermeyin.

Denemekten asla vazgeçmeyin, yanlışlarınızın size doğru yolu göstermesine izin verin çünkü hayat sürprizlerle dolu. Unutmayın; kaybettiğinizde değil vazgeçtiğinizde yenilirsiniz.

Bu Makaleler de İlginizi Çekebilir

En İyi 4 Arkadaşlık Sitesi

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 Comments

 1. Merhaba ben Buğra 28 yaşında genç aktif karşı tarafı daima mutlu etmek isteyen biriyim istanbul maltepe de yaşıyorum sohbet ve çevre yapmak için burdayım watsap ve facebookta resimlerimi görebilirsiniz tatlı cici bayanlar sizleri bekliyorum yaşınız farketmez 0539 838 42 25 hoscakalin.

 2. Slm ben istan avrp yakasindan samet 28 yasindayim ciddi anlamda tanisp arkadas olabilecegim kiz arkadas ariyorum varsa tanismak isdeyen cekinmeden numaramdan ulasabilir. Samsunluyum 185 boyunda beyaz tenli esmer yakisikli kibar bir gencim varsa ilgilenen arkadaslar konusabilirim no 05530276731

Trackbacks/Pingbacks

 1. Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler - […] Bayan Arkadaş Arıyorum […]
 2. Sevgililer Günü İçin Yalnızlıktan Kurtulma Formülleri - […] Sevgililer günü aslında bekâr insanlar için sanıldığı kadar kötü değildir. Bu krizi bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsunuz diyelim onun…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.