Google+

Çıkma Teklifi Sözleri ve Asla Kullanılmaması Gereken Sözler

Posted by in Çıkma Teklifi, Çıkma Teklifi Sözleri, Yazılarımız | 0 comments

Paylaşmak Güzeldir 🙂

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kullanılacak Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma Teklifi SözleriÇıkma teklifi sözleri düz ve sade olduğunda kızları etkilememektedir yani edinilen pek çok tecrübe sonrasında kızların randevularda erkeklerin onlara bıraktıkları seçimlerden hoşnut kalmadıkları görülmüştür. Örneğin bir yere gitmek istediğinizde “Buraya gidelim mi?” yâda herhangi bir aktivite de bulunmak istediğinizde “Şurada şöyle bir gösteri varmış. Gitmek ister misin?” gibi çıkma teklifi sözleri kullandığınızda kızlar kendileri rahat hissetmemektedir. Bunun belli başlı sebepleri bulunmaktadır. İlk olarak kızlar yönetilmekten hoşnut kalırlar. Yani aşırıya kaçmadığınız sürece yapacağınız aktivitelerde önderlik etmeniz ve organizasyonları sizin ayarlamanız bir kız için çok daha cazip gelmektedir. Kızlar sadece anı yaşamak ve rahat bir şekilde eğlenmek istemektedir. Dolayısı ile seçimi onlara bıraktığınız çıkma teklifi sözleri onların ilgisini.. çekmemektedir. Erkekler bunun ne kadar saf ve temiz duygularla söyleseler de ne yazık ki kızların doğası böyledir. Kızları yönlendirdiğinizde ve yönlendirmeye çalıştığınız konu eğlenceli olduğu sürece kızlar sizi takip edecektir. Sizin isteklerinize onlarda uyacaktır ve andan keyif almaya çalışacaktır. Bu çıkma tekliflerinde oldukça önemli olan kurallardandır. Fakat çıkma teklifi sözleri olarak basit ve sıradan cümleler kurmamaya dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bu sözler kızın ilgisini çok fazla çekmez.  Örneğin;

—Hadi çok iyi bir sanatçının konserine gidelim.

—Hadi çok iyi bir film çıkmış ona gidelim.

—Hadi kahvaltı yapmaya şuraya gidelim.

—Hadi şuradaki bugün çok güzel bir organizasyon varmış. Oraya gidelim.

Bu tarz çıkma teklifi sözleri kontrolü sizde olduğunu gösteriyor gibi dursa da aslında çok sıradan sözcüklerdendir.

Çıkma Teklifi Sözleri | İyi Bir Randevu

Çıkma Teklifi SözleriKızlar “Hadi” sözü ile başlayan kelimelerden pek hoşlanmazlar. Dolayısı ile bir randevu ayarlayacağınız zaman yani çıkma teklifi sözleri açısından doğru kelimeleri seçmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizin bir randevuda dikkat etmeniz gerekenler aslında başka konulardır. Kısaca iyi bir randevu ayarlamanız için gerekenlerden bahsedelim.

1-Gideceğiniz yer bütçenizi kesinlikle sarsmamalıdır. Yani kıza gösteriş yapacağım diye kendinizden ödün vermemeniz gerekmektedir.

2-Çok yorulacağınız veya çok düşüneceğiniz aktiviteler olmaması gerekmektedir. Daha çok bir çırpıda zamanın gelip geçeceği ve oldukça eğleneceğiniz aktiviteler olmalıdır.

3-Randevuda sohbetlerinizi iyi yapmanız gerekmektedir. Randevunun ana mantığından kopmamanız gerekmektedir. Randevular tanışmak maksadı ile yapılmaktadır. Bunu unutmayın.

4-Arkadaşlarınızı veya onun arkadaşlarını bu randevuya asla davet etmeyin. Çünkü sizin kendi özeliniz olmalıdır.

5-Randevuyu sizin ayarlamanız çok daha iyi olacaktır. Kendinizi ön plana çıkararak, kontrolün sizde olduğunu kıza hissettirmeniz gerekmektedir.

Güzel vakit geçireceğiniz iyi bir kafe, hem denize girebileceğiniz hem de sohbet edebileceğiniz güzel bir plaj, sahile karşı güzel bir yerde yemek yiyeceğiniz bir restoran yâda en rahat olacağınız yer evinizde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu özelliklere dikkat ettiğiniz sürece çıkma teklifi sözleri bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ayrıca bir randevuda neler yapmanız gerektiğine ve nelere daha çok önem vermeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Buradaki kuralları uyguladığınız sürece çıkma teklifi konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Fakat her zaman aklınızda yer etmesi gereken ana düşünce çekiciliğinizi her daim korumanızdır. Unutmayın bu teknikleri bizzat siz uygulayacaksınız sizin yerinize bunu kimse yapmayacak, burada öğrendiğiniz çıkma teklifi sözleri hakkında bilgileri sokağa çıkıp uygulamadığınız sürece size bir fayda sağlamayacaktır.

Kızları Etkileme Konusunda Ciddiysen ve Benim de Bizzat Kullandığım Karizmatik Erkek Sırlarını Öğrenmeye İhtiyacın Olduğunu Düşünüyorsan Buradaki Teknikleri Mutlaka Görmelisin.

Bu konuda gerçekten kararlı olmalısınız, kızlarla tanışmak için daha çok bekleyip en güzel gençlik yıllarınızın bu şekilde bomboş geçmesini istemiyorsanız artık tembelliğe yer yok harekete geçme zamanı.

Çıkma Teklifi Sözleri Makalesini Okuyanlar Bunları Da Okudu:

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır

 


Paylaşmak Güzeldir 🙂

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

 1. Çıkma Teklifleri İçin İlginç ve Etkileyici Yöntemler - […] Çıkma Teklifi Sözleri […]
 2. Çıkma Teklifi 2. Bölüm - […] Çıkma Teklifi Sözleri […]
 3. Çıkma Teklifi Sözleri | Çıkma Teklifi - […] Çıkma teklifi sözleri konulu bu makalemizde; kızları ne şekilde, nereye davet edeceğiniz ve davete nasıl evet yanıtı alacağınız konuları…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.