Google+

Kadınları Etkileme Sanatı ile Çekiciliğinizi Artırma Teknikleri

Posted by in Kadınları Etkileme, Yazılarımız | 0 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kadınları etkileme sanatı diye bir kavramın olup olmadığı meçhul pek tabi ama erkeklerin, kadınlara yönelik sergileyecekleri tavırları ve hareketlerini doğru yönetmeleri; bu kavramın ne derece doğruluk payı olduğunu ortaya çıkartacaktır. Kadınları etkilemek öyle kolay bir olay değildir. Özellikle de ülkemizde yani Türkiye’de bu durum daha da vahim desek yanlış bir cümle sarf etmiş olmayız herhalde. Ülkemizde kadınların ego demeyelim de özgüvenleri genel anlamda o kadar yüksek ki, onlara yaklaşabilmek için bir yerden sonra bu gibi olaylara girme zorunluluğumuz dahi olmakta maalesef. Resmen kadınlara yaklaşabilme adına neler yapılacağını, nasıl hareket edilmesi gerektiğini ve hangi durumda ne gibi tepkiler vermemiz gerektiğini; şu an sizin yaptığınız gibi, birbirimizden fikirler alarak uygulamaya çalışmaktayız.

Sadece ülkemiKadınları Etkileme Sanatızde değil, bütün ülkelerde; erkeklerin ortak sorunu ‘kadınlardır’. Bu gerçeği görmeli ve öyle yaşamayı kabullenmeliyiz. Gerçi her ne kadar bir erkek bir kadınsız yaşayamazsa, aynı şekilde bir kadının da kolay kolay bir erkeksiz yaşayabileceğini düşünmeyenlerdenim (istisnalar kaideyi bozmaz). Peki bu uğurda, kadınları etkileme adına neler yapabiliriz? Ne yapmalıyız da düşündüğümüz insanla aramızı yapabilelim, ne yapalım da sanki ‘’Kaybedenler Kulübü’’ filmindeki 2 rahat arkadaşımız gibi.. bir hayata sahip olalım? Malum onların maşallahı var, her gece farklı bir kızla günlerini gün edebiliyor ki bu kafaya sahip on binlerin olduğunu da tahmin edebiliyorum. Yanlış anlamayın lütfen, kadınları etkileme sanatı adı altında belki de siz çok farklı bir düşünceye sahipsinizdir. Kadınları etkileme sanatı değil de o kadınları kelimesindeki ‘lar’ ekini kaldırarak, hayalinizdeki doğru kişi bulma derdindesinizdir. Pek tabii bu da bir seçenektir ve bunun da çözümünü.. sizlere sunma amacı gütmekte olduğuma emin olabilirsiniz.

Kadınları Etkileme Sanatı ve Aşk Kavramı

Hepimiz aşk duygusunu tatmak, aşık olmak isteriz öyle değil mi? Genelde hep çevremizde anlatıldığı gibi bilir, duyduğumuz kadar öğreniriz. Daha doğrusu birçok kişi muhtemelen halen o durumdadır. Ama size kısadan da olsa aşk duygusunu anlatmak istiyorum. Öyle bir duygu ki o; inanın kadınları etkileme sanatı falan o anda olayın hiçbir yerinde etkinliğini gösteremiyor ve sadece sizin kendi dünyanızda yaşadığınız bir sanat ortaya çıkıveriyor. Öyle ki, o etkileme sanatı; aşık olduğunuz insan tarafından size çoktan yapılmış ve yapılmaya da devam etmektedir. Aşık olduğunuzu anladığınız ilk an, karşınızdaki o özel insanı herkesten ayrı tutmaya başladığınızı fark eder; onun konusu dahi geldiğinde, içinizin kıpır kıpır olduğunu hisseder ve inanılmaz bir mide sancısı çekebilirsiniz. Onunla sohbet etmeye çalışırken kekeler, avucunuzun içi heyecandan ter içinde kalır ve büyük ihtimal de yüzünüz (kulaklarınız da dahil) kıpkırmızı bir şekilde bu süreç devam eder. Kadınların da öyle akıllı varlıklar ki, siz daha aşık olduğunuzu yeni fark ediyorken; onlar çoktan ne durumda olduğunuzu anlamış ve ona göre hareket dahi etmeye başlamışlardır (olumlu ya da olumsuz). İşte bundan sonra, aşık olduğunuz insanı etkileme adına yani bizim tabirimizle kadınları etkileme sanatı kavramına siz de adım atmak için can atıyor olacaksınız ve anlatacaklarımla bu yolda büyük bir yol da kat edeceksiniz diye düşünüyorum.

Kadınları Etkileme Sanatı ve Bakımlı Olmanın Önemi

Kadınları Etkileme SanatıÖncelikle şunu bilmelisiniz ki, karşınızdaki kadın sizin sadece iç güzelliğinize değil; iç güzelliğiniz kadar dış görüntünüze de önem verir. Yanına yakışıp yakışmayacağınızdan tutun daha birçok şeye kadar, muhakkak kafasında tartacak ve ona göre hareket edecektir. O yüzden kadınları etkileme sanatı adına ilk kuralı vermek istiyorum; ne olursa olsun bakımlı olunmalı ve her şey modaya uygun olmasa da kendinize yakışacak şekilde oluşturulmalıdır. Bir erkeğin olmazsa olmazı muhakkak kolundaki saati ve parfümüdür. Özellikle saat seçiminizi oldukça iyi yapmanızı tavsiye ediyorum ve bu konuda masraftan kaçmamanızı da şiddetle öneriyorum. 1 değil, en az 3 farklı saate sahip olun ve bu saatlerin gerçekten sağlam olmasına da özen gösterin. Yine aynı şekilde parfüm ve cüzdan seçimlerinde ki takıyorsanız da kravatta fazlasıyla dikkatli davranmalı; en doğrusunu seçmelisiniz. Bir kadının özellikle erkekte aradığı kriterlerden biri de özgüvendir. Kadınları etkileme sanatı adına en çok bu konuya ağırlık vermeli ve özgüven konusunda fazlasıyla dikkatli olmalısınız. Her daim dik durmalı, kendinize güvenmeli ve nerede ne yapacağınızı bilmelisiniz. Çoğu konuda seçimi eşinize bırakmamalı, siz durumu yönetmelisiniz. İnanın kadınları etkileme sanatı özellikle burada öne çıkmaktadır.

Erkeklerin En Az %98’inin Bilmediği Kadınları Etkileme ve Çekiciliği Artırma Sırlarını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsin.

Dış görünüşünüz yanında kişiliğinizin de sağlam olması ve karşınıza en doğru şekilde hitap etmeniz gerekmektedir. Tüm bunları yaptıktan sonra ‘’halen kadınları etkileme sanatı hususunda sıkıntı yaşıyorum’’ gibisinden sorunlarla bize geleceğinizi hiç sanmıyorum. Bundan sonra kadınlar sizin peşinizden koşacak, siz onların değil!

Kadınları Etkileme Sanatı Makalesini Okuyanlar Bunları da Okudu:

Kadınları Etkileme | 3 Adımda Hızlı Etkileme Yöntemi

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

 1. Online Flört ile Kadınları Etkileme Teknikleri - […] Kadınları Etkileme Sanatı […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.