Google+

Kızla Ne Konuşulur | En Çekici Sohbet Konuları

Posted by in Kızla Ne Konuşulur, Kızla Tanışma, Yazılarımız | 0 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kızla Ne Konuşulur | Kızlarla Nelerin Konuşulması Doğrudur?

Kızla Ne KonuşulurKızla ne konuşulur, ne söylenir, nasıl konuya başlanır gibi durumlar erkeklerin en çok sorun yaşadığı ikilemde kaldığı hallerdendir kuşkusuz. Bu konuda erkekler özellikle çok sıkıntı çekmektedir. Konuşma içinde söylediğinin onun için ne anlam ifade ettiği erkekler için sürekli olarak merak edilmektedir. Fakat aslında tüm bu düşünceler gereksizdir. Çünkü aslında kızlar için ne söylediğinin hiçbir önemi yoktur. Kızlarla konuşurken önemli olan şey çekici olup olmadığındır. Yani çok ilgisini çekecek bir konudan bahsetsen dahi eğer çekicilik yaratamıyorsan bunun kız için hiçbir anlamı yoktur. Yani kızla ne konuşulur konusundan önce kıza karşı nasıl çekici olunur bunu bilmek gerekmektedir. Konuşurken konuştuğun konuyu.. ne kadar güzel aktarırsan yani söylediklerini ne kadar iyi derecede karşındakine aktarabilirsen karşıdakinin o kadar ilgisini çekecektir. Yani yapmaya çalışman gereken cafcaflı sözler, kelimeler bulmak değildir. Bunu onlara nasıl söylediğindir. Genel olarak bir kızla konuşurken dikkat edilmesi gereken konunun içerisinde el ve mimik hareketlerinle konuşmanı desteklemek yeri geldiğinde ona dokunmak, konu gözlerinin içine bakarak anlatmak ve arada sırada konu içerisinde esprili sözler ile onu güldürmektedir. kızla ne konuşulur tekniklerinden bu tarz bir anlatım tarzı kızlara çok çekici gelecektir. Dolayısı ile kızla ne konuşulur gibi bir problemle karşı karşıya kalmamış olacaksın.

Erkekler Kendi Aralarında Nasıl Konuşur?

Erkekler ile kızlar arasında geçen konuşmalar sürekli olarak farklıdır. Çoğu erkek maalesef bir kızla ne konuşulur bilmezler. Çünkü erkekler ve kadınlar farklı şekilde düşünmektedir. Erkek daha çok amaca yönelik konuşurken sadece sormak istediğini sorar ve almak istediği cevabı net bir şekilde alır. Örnek ile açıklayacak olursak;

E1- Ya yeni Samsung S4’de bayağı iyi özellikler mevcutmuş. Fiyatı ne kadar acaba?

E2-Ben geçen Media Markette gördüm 1900 TL’ydi. O aralarda değişiyordur fiyatı.

Görüldüğü üzere soru net bir şekilde sorulmuş ve cevapta net bir şekilde alınmıştır. Buradan da anlayacağınız gibi her şey net ilerlemektedir.

Kızlar Erkekler ile Nasıl Konuşur?

Kızla Ne KonuşulurKızlar ve erkekler çok farklı tarzda bir sohbet mekanizmasına sahiptirler. Bu tamamen doğal içgüdüden kaynaklıdır. Kızlar her türlü sohbet içerisinde etkilenmek isteyebilmektedir. Doğru konulardan bahsederken bunu anlatımınla kuvvetlendirdiğinde kızların çok hoşuna gidecektir. Kızla ne konuşulur konusunda mantıksal konuşmak çok önemlidir. Çünkü mantıklı bir erkek görünümü çizmen kızların çok hoşuna gidecektir. Dolayısı ile kızı çok daha etkileyebilirsiniz. Genel olarak konuştuğun konuların mantık çerçevesi içerisinde olması gerekmektedir. Ayrıca bir kızla konuşurken bir konu içerisinde onlarca farklı konulardan bahsedebilirsiniz. Bu erkekler arasında çok hoş karşılanmazken kızlar ile konuşulduğunda oldukça işe yarayacaktır. Kızlar bu tür sohbet stilini çok sevmektedir. Bu onlara çok daha akıcı gelmektedir. Sürekli olarak onunla ilgilendiği göstermektedir. Kızlar bu konuşma stilinden çok keyif alırlar ve sizinle konuşmayı oldukça uzatırlar. Buda sizin işinize gelecektir. Kısaca kızla ne konuşulur konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi kesinlikle akıcı olmanızdır.

Kızla Ne Konuşulur | Sadece Onun İstediği Konulardan Konuşmayın

Kızla ne konuşulur konusunu irdelerken konuşma içerisinde birçok erkek onların hoşlandığı konulardan bahsetmeye çalışmaktadır. Fakat bu büyük bir yanılgıdır. Çünkü kızlar kendine güveni olan erkeklerden hoşlanmaktadır. Dolayısı ile hoşunuza gitmediği halde sırf o hoşlanıyor diye sürekli onun sevdiği konulardan bahsetmeniz çok ezik bir görüntü oluşturacaktır. Bu yüzden kendi sevdiğiniz konulardan da sık sık bahsetmeniz gerekmektedir.

Kendi Hoşunuza Giden Konulardan Bahsedin

Kızla ne konuşulur gibisinden durumlarda kendi sevdiğiniz ve hoşlandığınız konulardan bahsetmeniz kızın çok daha hoşuna gidecektir. Bu kendinize güveniniz olduğunu gösterecektir. Bu açıdan kendi sevdiğiniz konulardan konuşmaya da özen göstermeniz gayet iyi olacaktır. Bu sayede kız sizin hakkınızda da birkaç şey öğrendiği için mutlu olacaktır.

Konular Arasında Geçişi Neden Yapıyoruz

Buluşma esnasında kızla ne konuşulur diye düşünürken konular arasında çoğu zaman geçiş yapmaya çalışıyoruz fakat bunu yapmamızda önemli olan olay çekici olmaktır. Yani yaptığımız her hareketi çekici olmak için yapıyoruz. Dolayısı ile kız hoşlanıyor diye değil aslında çekici olmak istediğimizden dolayı bunları yapıyoruz. Bu taktik bir kızla ne konuşulur durumları için oldukça işimize yarayacaktır.

Sessizlik Oluştuğunda Ne Yapmalısınız

Kızlarla konuşurken kimi zamanlarda ortada bir sessizlik olacaktır. Bu kızla ne konuşulur diye düşünülecektir. Çünkü erkekler bu durumu kötüye yormaktadır ve ne diyeceğini bilememektedir. Bu durumda kendinizi kasmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken doğal olmaktır. Doğal olduğunuz sürece kız sizden çok daha fazla etkilenecektir. Kendinizi kastığınızda ve konuşmaya çalıştığınızda emin olun başarısız olacaksınız. Bu yüzden doğal davranmak en iyisi olacaktır. Kızla ne konuşulur konusu kapsamında bu oldukça önemlidir.

Güzel Bir Kızla Ne Konuşulacağını, Doğru Vücut Dili ve Ses Tonunu Kullanarak Sohbeti Çekici Bir Şekilde Nasıl İlerleteceğini Keşfetmen İçin Hazırladığım Tekniklere Buradan Ulaşabilirsin.

 

Kızla Ne Konuşulur Makalesini Okuyanlar Bunu Da Okudu:

Çekici Olmak

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kadınları Etkileme Yolları - […] Kızla Ne Konuşulur […]
 2. Kızla Tanışma | Hoşlandığın Bir Kızla Tanışma Taktikleri - […] Kızla Ne Konuşulur […]
 3. Kızlarla Nasıl Konuşulur | Etkileyici Konuşma Teknikleri - […] Kızla Ne Konuşulur […]
 4. Bir Kızla Nasıl Konuşulur - […] Kızla Ne Konuşulur […]
 5. Çıkma Teklifi | Çıkma Teklifi - […] durumunda bunu senin bir konu açarak çözebilmen gerek çünkü konuşmayı sen başlattın. Bir kızla ne konuşulur konusunda benim size…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.