Google+

Kızla Tanışma | Hoşlandığın Bir Kızla Tanışma Taktikleri

Posted by in Kızla Tanışma, Yazılarımız | 2 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 • 28
 •  
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  29
  Shares

Kızla Tanışma Denilince Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kızla TanışmaKızla tanışma denilince erkekler için gündelik yaşamda en çok karşılaşılan zor durumlardan biriside hoşlanılan kız ile tanışamamaktır. Erkeklerin büyük bir kısmı kızlar ile tanışmada sıkıntı çekmektedir. Fakat aslında bu konuda aslında sıkıntı çekmenize gerek yoktur. Sadece bir kız ile tanışmak için izlemeniz gereken belli başlı yollar bulunmaktadır. Öncelikle kafanızda kızlara ait düşündüğünüz değer yargılarından kurtulmanız gerekmektedir. Çünkü kızlar sizin düşündüğünüz gibi düşünmemektedir. Çoğu erkek çekici olmadığı için kızla tanışma konusunda kendini geri çekmektedir. Hâlbuki kızlar bir erkeğin düşündüğü gibi düşünmemektedir. Bunun sebebi ise normal kız arkadaşlara sorulduğunda gelen cevaplardır. Genel olarak normal kız arkadaşlarınız “Ne tür erkeklerden hoşlanırsın?” sorusu karşısında “Bakımlı, kaslı, zengin, yakışıklı…” gibi uzayıp giden listeler verecektir. Fakat durum böyle değildir. Çekicilik kızlar için tamamen farklı işlemektedir. Bu konuları belli başlı başlıklar altında inceleyelim.

Kadınlardaki Çekicilik Yargısı Erkeklerdekine Göre Farklıdır

Öncelikle erkeklerden bahsedecek olursak; Bir erkek kızlarda genel olarak ilk olarak güzelliğe daha sonra ise kızın önem verdiği değer yargılarına bakmaktadır. Tabi ki bu sıralama erkekten erkeğe göre değişebilmektedir. Fakat genelleme yapacak olursak bu iş böyle işlemektedir. Fakat kızlarda ise bu durum tamamen farklıdır. Tabi ki kızlarda görünüşe bakmaktadır. Fakat öncelikle kızlar karşısındaki erkeğin sözlerindeki duruşunu ve cevaplarını merak ederler. Yani sürekli olarak sizi denerler. Bu denemenin herhangi bir sonu da yoktur. Tanıştıktan sonra başlar ve ilişkiniz süresince devam eder. Genel olarak bu deneme soruları sizi heyecanlandırıp vereceğiniz cevaplara göre tepkinizi ölçmektir. Bu yüzden cevaplarınızı önceden hazırlamanız ve hızlı düşünmeniz gerekmektedir. Hızlı ve doğru cevap kızla tanışma aşamasını iyi bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır. Örnek verecek olursak;

—Canım, bugün bendeki değişikliği fark ediyor musun?

—Evet, saçını kestirmişsin.

Bu konuşmada erkek hızlı bir şekilde kız arkadaşını daha soru gelirken süzdükten sonra gereken cevabı vererek kız arkadaşıyla ilgilendiğini belli etmiştir. Dolayısı ile kızı etkilemeyi başarmıştır. Bu tarz sorulara sürekli hazır ve alışkın olmanız gerekmektedir. Çünkü bu sorular sürekli olarak size yöneltilecektir.

Kızla Tanışma | İlk Tanışmada Kendinizi Ön Plana Çıkartın

Kızla TanışmaKızla tanışma işinden önce kendinizi iyi bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Çünkü ilk tanışma sırasında bırakacağınız etki kızda sürekli olarak kalacaktır. Dolayısı ile iyi bir etki oluşturmak ve çekiciliğinizi kızın üzerinde oluşturmak oldukça önemlidir. Çekiciliğin ilk tanışma sırasında oluşmasında samimi, cana yakın ve esprili bir tavır oldukça işe yarayacaktır. Ayrıca konuşma ses tonunuzda heyecanlı olmamalıdır. Bunun yerine sakin ve kendinden emin bir tavır olmalıdır. Özgüveni tam olan erkekler bayanlara çok daha çekici gelmektedir. Bu gibi olması gereken özelliklerin yanında yapılmayacak ilk tanışma hataları da bulunmaktadır. Şimdi de hata başlıklardan bahsedelim.

Sıradan Olmak Yapılacak En Büyük Hatalardandır

Kızla tanışma için kızın yanına gittiğinizde bilindik tanışma sözcükleri kullanmanız kızın hoşuna gitmeyecektir. Çünkü tüm erkekler aynı sözleri kullanmaktadır. Yaratıcı bir tanışma kızın çok daha hoşuna gidecektir ve ilk konuşma da sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Dolayısı ile “Senden hoşlandım, tanışabilir miyiz?“, “Arkadaş olabilir miyiz?” gibi cümlelerden uzak durun.

Kalitesi Düşük İltifatlar Yapılacak En Büyük Hatalardandır

Kulaktan dolma iltifatlar hiçbir zaman işe yaramayacaktır. Çünkü kızlar bu iltifatları sürekli olarak duymaktadır. Bu tür iltifatlar herkes tarafından kullanıldığı için özgün yapınızın çıkmasına engel olacaktır. Dolayısı ile kızla tanışma konusunda hata yapmış olacaksınızdır. Kalitesi düşük iltifatlar yerine kendi ürettiğiniz ve gerçekten hislerinizi açıklayan iltifatlarda bulunmaya gayret gösterin. Örneğin “Çok güzelsin”, “Çok tatlısın.”, “Gözlerin beni benden aldı” gibi sözler ters tepki yaratacaktır.

Çekingen ve Utangaç Davranmak Yapılacak En Büyük Hatalardandır

Kızlarda sizler gibi birer insandır. Dolayısı ile düşüncelerinizi bir kızla paylaşmanızın hiçbir yanlış tarafı yoktur. Sizden çok hoşlanabilecek bir kızı sırf utangaç olduğunuz için kaybedebilirsiniz. Bu yüzden cesaretli olun ve kızla tanışma konusunda çekingen davranmayın.

Tanışma Korkunu ve Çekingenliğini Yenebilmen ve Sadece Bir Kaç Saniye İçinde Beğendiğin Kızla Çekici  ve Farklı Bir Biçimde Tanışmanın En İyi Tekniklerini Buradan Öğrenebilirsin.

Kızla Tanışma Makalesini Okuyanlar Bunları Da Okudu:

Kızla Ne Konuşulur

 


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 • 28
 •  
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  29
  Shares

2 Comments

 1. Merhaba Ben Ankarada Yaşıyorum
  İsmim Raşit Deniz
  Yaşım 26 Simitçilik Yapıyorum
  Kötüşeyleri Sigarayı İçkiyi
  Kumarı Kullanmıyorum Alışkanlığım Yok
  Abdest Alıyorum Namaz Kılıyorum Kuran Okuyorum
  Güzel Sözler Söylüyorum
  Şu Bu Öteberim Çeyizim Hazır
  Lise Mezunluyum

  Lise Mezunlu Yaşı 25-27 Arası Başı Kapalı Olan Namaz Kılan
  Bayan Arıyorum
  Tel:05446731089

 2. ben adanadan funda yas 23 adanadan erkek arkadas arıyorum lutfen ciddi olan beyler arasın mesajla kendini tanıt mesaja cevap var 05453676612

Trackbacks/Pingbacks

 1. Tavlamak Neden İşe Yaramaz? - […] Kızla Tanışma […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.