Google+

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri | En İyi 4 Arkadaşlık Sitesi

Posted by in Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Yazılarımız | 3 comments

<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ücretsiz Arkadaşlık SiteleriSanal alemde gerçek işlevinden uzaklaşan yüzlerce ücretsiz arkadaşlık siteleri mevcut. Fakat bilindiği gibi bu arkadaşlık sitelerinin tamamı asıl amacına hizmet etmemektedir. Ne kadar ücretsiz arkadaşlık siteleri olarak isimlendirilse de içinde binlerce sahte profil ve gereksiz kayıt bulunanlar maalesef vardır. Bu nedenle siz okuyucularımıza bir kaç adet ücretsiz ve aynı zamanda kaliteli arkadaşlık sitesinden bahsetmek istiyoruz.

Not: Bahsi geçen ücretsiz arkadaşlık siteleri tarafımızca denenmiş ve en kalitelisi olarak seçilmiş ve kullanılmaya devam edilmektedir.

Siberalem ücretsiz arkadaşlık sitesi : Türkiye’nin ilk arkadaşlık platformu özelliğini taşıyan bu site uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Siberalem onbinlerce kayıtlı kullanıcıya sahip ve anlık online profil sayısı oldukça yüksektir. Webrazzi tarafından 2013 yılının ödüllü ücretsiz arkadaşlık siteleri arasında.. en iyisi seçilmiştir. Ciddi ve seviyeli arkadaşlık arayanlar için bulunmaz hint kumaşıdır diyebiliriz. Pratik kullanımı ve hızlı arama özellikleri sayesinde istediğiniz profile kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Olabildiğince sahte profil oluşturulmasını engelleyen sistemlere sahiptir. Ücretsiz arkadaşlık siteleri arasında en iyilerindendir ve şiddetle önerdiğimiz arkadaşlık sitesidir.

 

İstanbul.net ile aradığınız aşkı bulun… Bir diğer ücretsiz arkadaşlık sitesidir. Kalite olarak diğer bahsedeceğimiz sitelerle eşdeğer ve güvenilirdir. İstanbul’a özel olarak tasarlanan geniş kapsamlı bir arkadaşlık sitesidir. Ne kadar İstanbul için özel bir arkadaşlık sitesi de olsa diğer illerden katılmanız mümkündür. Kısa sürelerde 3 milyonun üzerinde kullanıcıyı bünyesinde barındıran istanbul.net; ücretsiz arkadaşlık siteleri arasında kalitesi ve güvenliği tartışılmayacak derecededir. Ücretsiz özellikleri nedeni ile Siberalemle birlikte tercih edilecek sitelerden birisidir.

 

eÇift ücretsiz arkadaşlık sitesi : Türkiye’ye kapılarını yeni açıp, tam kapsamlı Türkçe dil seçeneği sunan çok kaliteli bir arkadaşlık sitesidir. Kurulduğu tarihten beri kalite ve güveninden ödün vermeyen bir sitedir. Geniş kapsamlı bir arkadaşlık sitesi arayışı içinde olanların kesinlikle incelemesi gerekir. Ücretsiz arkadaşlık sitelerinden en kaliteli olan sitelerden birisidir. Diğer sitelere göre en büyük avantajlarından biri bilimsel eşleştirme metodu sayesinde karakter özelikleri en benzer kişileri birbirlerine öneriyor olmasıdır. 

 

Onedate ücretsiz arkadaşlık sitesi : Yukarıda bahsettiğimiz edarling sitesine büyük benzerlikleri olan ve yine edarling gibi uzun yıllar önce kurulup bir çok dilde yayın yapan kaliteli bir arkadaşlık sitesidir. Üye sayısı dünyanın bir çok yerinde yayın yapması nedeni ile oldukça yüksektir. Fakat verdiğimiz bu dört siteyi sıralamaya koymanın oldukça zor olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Ücretsiz üyelere Onedate sitesi de diğer ücretsiz arkadaşlık sitelerinin sunduğu ayrıcalıkları sunmaktadır. Diğerleri dahil bu sitede ücretsiz olması ve ayrıcalıklar sunması nedeni ile tercih sebebi olmaktadır.

 

Bu vermiş olduğumuz siteler dışında da birçok ücretsiz arkadaşlık siteleri bulunmaktadır fakat biz bu konuyu sürekli takip eden ve araştıran kişiler olarak bu 4 arkadaşlık sitesinin piyasadaki diğer sitelere nazaran daha kaliteli ve güvenilir olduğunu gördük. Bu sitelerin ortak özelliklerinden birisi kalitesi ve ciddiyeti hakkında sorun yaşamayacağınız siteler olmasıdır daha da önemlisi hepsine ücretsiz kayıt olabilmenizdir. Maddi bir kaybınız olmadan bu 4 siteyi inceleme imkânına sahipsiniz. Bu noktada siz değerli okurlarıma tavsiyemiz tek bir siteyle yetinmeyip burada bahsi geçen 4 siteye de ücretsiz kaydolup detaylı bir şekilde bu siteleri denemenizdir. Böylece daha kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Neticede kimse hayatınızın aşkını nerde bulabileceğinizi size garanti edemez ancak bizim tavsiyelerimiz size yol gösterecek ve gerekli adımları atmanız konusunda sizlere cesaret verecektir.


<h3>Paylaşmak Güzeldir :)</h3>
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 Comments

 1. Selamın aleyküm ismim volkan 28 yaşındayım karsliyim 1.73 boy y efendi sayılı gili uygar ve temiz kalpli hanim efendi gibi konuşan anlayışlı kabaligi sevmeyen asıl olmayan yerini seviyesini bilen insan gibi derdini anlatan aile disiplini görmüş düzenli alcak gönüllü olmayı seven kültürlü ve saygın hata kabul etmeyen kalben inançlı itikatli olan ve konusan benim de amacım kalbi dili özü sözü temiz olsun saygı li efendi kibar bayan olsun Allah için yeter dürüst olmayan kaybeder 05426646899

 2. Slm mrb bayanlar ben utku oldukça sonderce bakımlyım ve sosyalijiyi iyi yaşıyan biriyim istanbul da yanlız yaşıyorum iş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım her yaştan bayanları büyük bir ciddiyetle bekliyorum vatsap tanda ulaşabilirsiniz işte numaram 05457647762 teşekkürler

 3. ♥♥♥05530276731♥♥♥Slm ben samet istanbul avrupa yakasinda yasiyorum. Konuşabileceğim bayan arkadas ariyorum 05530276731 numarali telefondan ulasabilirsiniz. Watsap mevcud herzaman gece gündüz yazabilir arayabilirsiniz. Aslen samsunluyum doğma büyüme istanbulda yaşiyorum kafa dengi kaffa yapilarmizin uyuşacaği bayan arkadaşla telefonda konusmak isdiyorum. Cekinmeden ariyabilirsiniz teşekkürler.sevgiyle kalin.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bayan Arkadaş Arıyorum Diyenlere Altın Öneriler - […] En İyi 4 Arkadaşlık Sitesi […]
 2. Sevgililer Günü İçin Yalnızlıktan Kurtulma Formülleri - […] En İyi 4 Arkadaşlık Sitesi […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.